До уваги батьків!

Шановні батьки!

Просимо Вас до 01.09.2017 року подати до дошкільних навчальних закладів документи  дітей, які були направлені комісіїєю відділу освіти для зарахування.

Вітаємо лауреатів Всукраїнського конкурсу!

Лауреатами фестивалю «Джерело батьківських знань» стали 23 дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси із різних регіонів України. Проект ДНЗ № 6 "Малятко" роботи з батьками став лауреатом Київської області. ВІТАЄМО!

Передбачено, що лауреати будуть нагороджені дипломами у вересні цього року – з нагоди проведення Міністерством освіти і науки України Всеукраїнського Дня дошкілля.

Наразі з матеріалами усіх 23 лауреатів (це системи просвітницької роботи з батьками, відеозапис чи слайдова презентація) можна ознайомитись за посиланням:

Ознайомитисб з проектом ДНЗ № 6 "Малятко" можна за посиланням:

До відома батьків!

Комісія щодо направлення дітей до Васильківських ДНЗ повідомляє.

Відбулось 7 засідань комісії, на яких було розглянуто 472 заяви від батьків на влаштування їхніх дітей до дитячих садочків міста.  При формуванні мережі груп ДНЗ на 2017-2018 навчальний рік попередньо було складено списки дітей дошкільного віку. 

Чи є Ваша дитина в списку направлених для зарахування дітей можна дізнатися після 20 червня в дитячому садочку, до якого писали заяву або за телефоном 2-40-59

19 травня відбулась презентація посібника "Дошкільнятам- освіта для сталого розвитку. Діємо разом"

Презентація нового навчально-методичного посібника з освітньогї програми для дитячих садків відбулась в приміщенні Інституту НАПН України. Програму презентували її автори-розробники: член-коресподент НАПН України, доктор педагогічних наук Олена Пометун та доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інститут проблем виховання НАПН України Наталія Гавриш. На презентації були присутні і вихователі-методисти наших ДНЗ, які впроваджують Міжнародний проект "Освіта для сталого розвитку в дії".

18 травня - Всеукраїнський день вишиванки

В дошкільних закладах пройшов тиждень безпеки.

В рамках проведення тижня безпеки до вихованців ДНЗ № 1 "Журавлик" завітали поліцейські Васильківського відділу. Вони разом з дошкільнятами повторили правила поведінки на дорогах, номери телефонів екстрених служб, як слід поводити себе з незнайомими людьми, а також, що необхідно робити, коли загубився. З працівниками дошкільного закладу був проведений навчальний тренінг по наданню першої допомоги, яку провів лікар невідкладної допомоги.

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ!

Відповідно до Положення про комісію відділу освіти щодо направлення дітей для зарахування до Васильківських ДНЗ, з 01 квітня розпочинається прийом заяв від батьків. Всі бажаючі до 31 травня можуть подати заяву у відділі освіти. При собі мати копію свідоцтва про народження дитини, копію документу. що засвідчує право на пільги.

  

29 березня 2017 року відбувся міський педагогічний вернісаж.

27 березня 2017 року відбулось засідання атестаційної комісії ДНЗ № 12 "Дюймовочка".

Атестаційна комісія ДНЗ № 12 "Дюймовочка" проатестувала педагогів ДНЗ міста. Відповідно до рішення атестаційної комісії (протокол засідання № 4) 

v1 музичний керівник був атестований на відповідність раніше встановленому 9 тарифному розряду;

v5 педагогів було про атестовано на відповідність раніше встановленому 11 тарифному розряду;

v3 педагогам – присвоєно «спеціаліст другої категорії».

 

v3 педагогам -  присвоєно «спеціаліст першої категорії».

Атестаційною комісією ДНЗ № 12 було порушено клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти

- про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 2 педповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогам;

про встановлення відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»  та раніше присвоєному педагогічному званню «старший вихователь» - 2 педагогам.

Бажаємо педагогам подальших успіхів і творчих здобутків!

23 березня 2017 року ДНЗ № 7 "Іскорка" відзначив 50-річний ювілей.

ДНЗ № 7 "Іскорка" гостинно відчинив двері для дошкільнят у березні 1967 року. З 1979 року заклад очолює Ліщенко Галина Михайлівна. На урочисте святкування завітали з подарунками вихованці дошкільного закладу, батьки, почесні гості: Васильківський міський голова Сабадаш В, І., начальник відділу освіти Козак Л. О., депутат Васильківської міської ради Гладкова Т. І., керівники ДНЗ міста та друзі. Усі присутні бажали дошкільному закладу процвітання, добробуту, сучасного оснащення та веселого дитячого сміху. 

Зі святом, чарівні жінки!

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

17 лютого - Міжнародний день спонтанного прояву доброти.

17 січня 2017 року відбувся методичний фестиваль педагогічних інновацій педагогів ДНЗ.

Фестиваль відбувся під гаслом «Упровадження інноваційних технологій – основа інноваційного розвитку навчального закладу».

З детальною інформацією про проведення фестивалю можна за посиланням Методичний фестиваль.

 

13 січня по ДНЗ пройшли Різдвяні розваги.

11 січня - Всесвітній день слова "дякую"!

З всесвітнім днем слова "ДЯКУЮ" !!!!!
Дякуйте один одному частіше!!!

Виставка поробок "Збережемо ялинки"

В дошкільних навчальних закладах проходить виставка-акція новорічно-різвяних композицій, виготовлених руками дітей, педагогів та батьків вихованців на тему "Збережемо ялинки". Виставка проходить в рамках реалізації проекту "Освіта для сталого розвитку в дії".

З Новим 2017 Роком!

19 грудня - день Святого Миколая.

У Васильківських дошкільних навчальних закладах пройшли розваги, присвячені дню святого Миколая. Вихованці дошкільних закладів отримали солодкі подарунки від Васильківського міського голови Сабадаша Володимира Івановича.

З 5 по 9 грудня 2016 року в ДНЗ міста пройшов тиждень права.

День прав людини відзначається щорічно 10 грудня за ініціативою  Генеральної  Асамблеї  ООН.  Цей  день знаменує річницю   прийняття   Асамблеєю   Загальної   декларації   прав людини  у  1948  році.   В  1950  році  Генеральна Асамблея запропонувала всім державам  і зацікавленим  організаціям відзначати 10 грудня в якості Дня прав людини.  

Сьогодні  педагог  –  головна  особа,  що  проводить  просвітницьку,  діагностичну  та корекційну  роботу  з  дітьми  та  батьками.  Від  його  кваліфікації  та  культури залежать збереження   прав   дитини   в   дошкільному   закладі,   а   також   захист   її   від   жорстокого поводження в сім’ї. 

В цей тиждень педагогами ДНЗ було проведено: 

для педагогів: 

  педагогічні  години,  консультації  по  ознайомленню  з  Конвенцією  ООН  про  права дитини, семінари, тренінги для педагогів; 

  виготовлено для педагогів та батьків інформаційні бюлетені про права дітей. 

для дітей дошкільного віку: 

 - інтегровані    заняття    та    бесіди,    різноманітні  дидактичні  ігри,  читання  та  бесіди  за змістом творів, розваги, вистави на дану тематику тощо. 

Діти дошкільного віку були ознайомлені з такими правами: 

  правом на життя, на ім'я, на сім'ю. на житло. 

  правом на освіту і вибір професії, правом на освіту. 

  правом на відпочинок, на харчування, правом на медичну допомогу. 

  правом на власну думкУ та на захист від фізичного та психологічного насильства. 

Відповідно до плану роботи НМЦ в період з 5 по 9 грудня 2016 року планується проведення тижня права. Просимо долучитися і педагогів ДНЗ.

Download
методичний бюлетень
тиждень права.pdf
Adobe Acrobat Document 336.4 KB

20 листопада - Всесвітній день дитини.

З 14 по 18 листопада 2016 року в ДНЗ міста пройшов тиждень толерантності.

Бути толерантною людиною — значить поважати людей. Наскільки ми поважаємо ту чи ту людину, свідчить наше вміння ввічливо спілкуватися. Для цього було обговорено з дітьми та введено в життя такі правила:

 бути готовим до того, що всі люди — різні, не кращі й гірші, а просто різні;

 навчитися сприймати людей такими, якими вони є, не намагаючись змінити в них те, що нам не подобається;

 цінувати в кожній людині особистість і поважати її думки, почуття, переконання незалежно від того, чи збігаються вони з нашими;

 зберігати «власне обличчя», знайти себе і за будь-яких обставин залишатися собою.

Протягом тематичного тижня педагогами було проведено багато різноманітних заходів: занять, розваг, дидактичних ігор, вправ... Педагоги в роботі з дітьми широко використали методичний посібник до парціальної програми "Вчимося жити разом" (автор Т. Піроженко, О. Хартман).

11 листопада 2016 року ДНЗ № 4 «Сонечко» відмітив своє 30-річчя.

Свою діяльність дитячий садок розпочав у листопаді 1986 року. Це один із найбільших дитячих садочків міста, будівля його розрахована на 14 груп. Але на даний час в закладі функціонує 9 дошкільних груп, навчається та виховується понад 180 дошкільнят віком від 2 до 6 років.

На святковий «осінній бал» у садочок завітало багато гостей. Це працівники відділу освіти, виконавчого комітету Васильківської міської ради, депутати, батьки вихованців та друзі дошкільного закладу.

Усі присутні побажали садочку процвітання, розширення кількості груп, діткам - здоров’я, а працівникам закладу – натхнення та творчої наснаги в педагогічній праці.

Відповідно до плану роботи НМЦ в період з 14 по 18.11.16 р. планується проведення тижня толерантності. Просимо долучитися і педагогів ДНЗ!

Download
методичний бюлетень.pdf
Adobe Acrobat Document 338.4 KB

Свято рідної мови.

   Напередодні дня відзначення української писемності та мови 8 листопада 2016 року у ДНЗ № 8 "Пролісок" відбулось свято рідної мови. Свято було проведено педагогами та вихованцями старшої групи. Присутніми на святі були батьки вихованців, а також депутати Васильківської міської ради Мазепа О. В. та Гладкова Т. А., які подарували дітям іграшки та атрибути для облаштування національного куточку в групі.

VIII Міжнародний форум «Інноватика  в сучасній освіті».

25 жовтня 2016 року педагоги міста Василькова відвідали XIII Міжнародний форум «Інноватика  в сучасній освіті», який проходив у Київському палаці дітей та юнацтва.

      На виставці досягнень педагогів України присутні  мали змогу відвідати круглий стіл «Реалізація варіативної складової змісту дошкільної освіти: досвід, проблеми і перспективи», майстер-клас «Як створити інноваційний електронний освітній ресурс», майстер-клас «Моніторинг якості дошкільної освіти за БКДО (базовий компонент дошкільної освіти): інструментарій, технологія оцінки та аналіз результатів».

30 вересня 2016 року ДНЗ № 3 "Джерельце" відмітив своє 50-річчя.

23 вересня 2016 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.

У заході взяли участь: заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, представники Міністерства, науково-педагогічні працівники, спеціалісти обласних департаментів (управлінь) освіти і науки, методисти закладів післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів України.

16 вересня відбулась презентація програми "Дошкільнятам - освіту для сталого розвитку".

Програму представляли її розробники - О. Пометун, Н. Гавриш. На презентації були присутні і наші вихователі-методисти Васильківських ДНЗ.

Семінар для педагогів.

15 вересня 2016 року на базі ДНЗ "Ромашка" смт. Глеваха відбувся семінар для вихователів та методистів дитсадків м. Василькова та Васильківського району, на якому учасники знайомилися з можливостями використання авторської методики Людмили Володимирівни Шелестової "Розвивальне читання" для дошкільнят у власній діяльності. Семінар був проведений автором методики.

До уваги педагогів! Нові листи МОН України

Радимо ознайомитись з новими листами МОН України:

1. "Щодо організації роботи з музичного виховання дітей в дошкільних навчальних закладах".

2. "Щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільних навчальних закладах".

З листами та рекомендаціями до них Ви можете ознайомитись в рубриці "Нормативно-правова база"

Вітаємо з 1 вересня - Днем Знань!

Урочисте відкриття додаткових груп.

Три додаткові дошкільні  групи були відкриті у Васильківському ДНЗ № 4 "Сонечко": дві групи молодші (для дітей 4-го року життя) та одна для дітей раннього віку (3-й рік життя).  Це дасть змогу охопити додатково ще понад 60 дошкільнят.

9 червня 2016 року відбувся семінар.

Це був спільний семінар на тему «Сучасні форми і методи управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу», який було проведено для завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста Василькова та Васильківського району на базі ДНЗ «Золоті Зернята» Глевахівської селищної ради.

 

На семінар для його проведення було запрошено Ківшарь Любов Іванівну, головного спеціаліста відділу дошкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. На семінарі розглядалися також питання використання сучасних технологій освітнього менеджменту в ДНЗ, питання створення та зберігання номенклатури справ. Усіма присутніми було відмічено високий рівень проведення даного заходу, а допомога Любові Іванівни була вкрай необхідною та корисною.

1 червня - день Захисту дітей.

Download
рекомендації.pdf
Adobe Acrobat Document 261.6 KB

ДО УВАГИ ПЕДАГОГІВ! Оголошено Всеукраїнський огляд досвіду роботи дошкільних навчальних закладів з питань організації та розвитку дошкільної освіти.

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2016 рік, у період з 30 травня до 30 серпня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський огляд досвіду роботи управлінь освіти та дошкільних навчальних закладів з питань організації  і  розвитку дошкільної освіти.
Мета огляду – виявлення і популяризація кращого досвіду роботи з питань внутрішньої та/або зовнішньої організації навчально-виховного процесу; застосування інноваційних освітніх технологій; харчування дітей у дошкільних навчальних закладах; різноманітності форм роботи з кадрами та батьківською громадськістю;  управлінської  діяльності. детальніше за посиланням: http://pedpresa.ua/festival-4

Презентація програми "Маленькі люди великого світу".

27 травня 2016 року  вперше в Іституті педагогіки НАПН України було презентовано освітню програму для наймолодших вихованців дитсадків «Дошкільнятам — освіту для сталого розвитку» (для трирічок).

 

На зустріч приїхали більше 70 спеціалістів з питань дошкільної освіти з усієї України. Програму представили її авторки-розробниці, шановані у шкільному та дошкільному середовищі член-кореспондент НАПН України, доктор пед. наук Олена Пометун,  доктор пед. наук, завідуюча кафедрою дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету ім. Б. Грінченко Наталія Гавриш. На презентації була присутня методист НМЦ з дошкільної освіти Дворнік Тетяна Анатоліївна, яка є тренером інноваційної програми в Київській області. Були придбані методичні матеріали для впровадження даного курсу педагогами молодших груп Васильківських ДНЗ у 2016-2017 навчальному році.

19 травня - Всесвітній день вишиванки.

Download
день вишиванки.pdf
Adobe Acrobat Document 221.0 KB

12 травня – Міжнародний день медичної сестри.

Міжнародний день медичної сестри (International Nurses Day) - відзначається щорічно 12 травня. Проводиться під егідою Міжнародної Ради медсестер.

Вітаємо медичних сестер

Василькывських дошкыльних навчальних закладів із професійним святом. Бажаємо міцного здоров'я,гідної заробітної плати та професійного росту.

З Воскресінням Христовим!

День Землі у Васильківському НВК № 4.

22 квітня 2016 року, в  Міжнародний День Землі, педагоги та вихованці Васильківського НВК № 4  в рамках реалізації Міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» провели акцію «Нехай Земля квітує всюди – природу збережімо, люди!» Метою акції  стало виховання в дітей  любові, людяності, доброти, почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє планети Землі. Вихованці разом зі своїми батьками презентували малюнки на тему «Земля наш дім, а я її частина». Своєю ходою по мікрорайону Піски діти закликали дорослих берегти і шанувати нашу планету Земля. 

До уваги музичних керівників та педагогів ДНЗ!

Шановні музичні керівники!

Редакція журналу «Музичний керівник» запрошує всіх охочих до участі в конкурсі «Арт-багаж: педагогічні знахідки». Він має на меті відкрити імена талановитих музичних керівників, виявити цікаві ідеї щодо музичного виховання дошкільників та ознайомити читачів журналу з практичними розробками найкреативніших педагогів України.

Вас обтяжує фахова рутина, а натомість фонтанують нестандартні ідеї щодо музичного розвитку дітлахів? А може деякі з цих ідей ви вже встигли втілити в життя і отримали схвалення колег, вихованців, батьків? Якщо так — новий конкурс саме для вас: тих, хто розпізнав у собі прихованого художника, здатного на яскраві відкриття у професії. Поділіться з нами своїми педагогічними знахідками і, можливо, «мелодія» саме вашого досвіду стане провідною в «симфонії» музичного виховання українських дошкільників майбутнього!
Конкурсні роботи редакція журналу  «Музичний керівник» приймає з 1 березня по 31 травня 2016 року. Вони мають бути оформлені відповідно до правил оформлення конкурсних робіт.

Ознайомитися з положенням про конкурс та завантажити заявку на участь у конкурсі можна тут.

 

Download
положення.pdf
Adobe Acrobat Document 270.7 KB
Download
заявка.pdf
Adobe Acrobat Document 193.4 KB
Download
правила оформлення.pdf
Adobe Acrobat Document 198.0 KB

До уваги музичних керівників!

21 квітня о 13.00 для Вас відбудеться БЕЗОПЛАТНИЙ вебінар «Дитяче свято. Яким воно має бути?». 

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 16 до 22 травня 2016 року в Україні відбуватиметься Тиждень безпеки дорожнього руху.

 Мета Тижня – об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації та усього суспільства, на виконання державних і міжнародних програм із безпеки дорожнього руху та пропаганди важливості дотримання правил дорожнього руху.

Просимо колективи Васильківських ДНЗ долучитися і провести в закладах відповідні заходи. Доцільно ознайомитися з порами щодо проведення тижня безпеки дорожнього руху в ДНЗ.

Download
тиждень безпеки дорожнього руху.pdf
Adobe Acrobat Document 292.5 KB

"Тиждень безпеки" у ДНЗ № 1 "Журавлик".

У Васильківсьокму ДНЗ № 1 "Журавлик" з 4 квітня по 8 квітня пройшов "Тиждень безпеки". Під час проведення "Тижня безпеки" до закладу були запрошені працівники Васильківської поліції, які нагадали вихованцям закладу основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, розповіли про важливість дотримання правил вуличного руху. Адже, питання безпеки - є головним у вихованні дітей дошкільного віку.

Екологічна екскурсія до міського парку.

Вода - найцінніше багатство, без якого життя на Землі не­можливе. Запаси чистої води на Землі катастрофічно виснаже­ні. Кожна людина на планеті повинна навчитися берегти воду, економно її витрачати.

Педагоги Васильківських ДНЗ впроваджують в роботу  з дітьми Міжнародний проект "Освіта для сталого розвитку в дії", курс "Освіта для сталого розвитку для дошкільнят". Вихованці старшої групи Васильківського ДНЗ № 1 "Журавлик" відвідали міський парк "Васильківська Венеція". Метою відвідин було ознайомлення дітей із станом річечки, яка тече в центрі міста, а також привернення уваги  мешканців  міста до екологічних проблем. Дітлахи заздалегідь самостійно виготовили екологічні плакати, "краплинки", якими прикрасили міст через річечку. А також роздавали "краплинки" з написами про збереження води перехожим, пояснюючи, чому треба бережливо ставитися до води, особливо прісної, які дії потрібно виконувати для її економного споживання.

4 квітня 2016 року відбулось засідання атестаційної комісії відділу освіти Васильківської міської ради.

Атестаційною комісією ДНЗ № 12 "Дюймовочка" порушено клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти про:

1. підтвердження відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічного звання "вихователь-методист" Макусі Валентині Іванівні (ДНЗ № 1);

2. підтвердження відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічного звання "старший вихователь" Пароход Людмилі Михайлівні (ДНЗ № 1);

3. присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" Плахтій Валентині Володимирівні (ДНЗ № 3);

4. підтвердження відповідності раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" Сліпусі Надії Василівні (ДНЗ № 6);

5. присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" Телюк Людмилі Григорівні (ДНЗ № 8).

Клопотання були одноголосно підтримані членами атестаційної комісії відділу освіти.

ВІТАЄМО ПЕДАГОГІВ!

31 березня 2016 року у ДНЗ № 10 "Ластівка" відбулось родинне свято.

Родина і дошкільний заклад – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього. У ДНЗ № 10 "Ластівка" відбулося  чудове, тепле родинне свято під назвою "Українська родина - народу святиня". На ньому були присутні не лише мами і татусі, а й бабусі і дідусі. На святі мами для своїх донечок провели обряд "закосичення". Адже, у давнину був такий звичай у народі: коли дівчатка були маленькими, волоссячко в кіски не забирали, а як тільки вони підростали, ставали помічницями,  матуся заплітала коси.

 Кожен з присутніх почув теплі слова вітання від дітей з приводу свята. Родинне свято провела вихователь старшої групи Джоган Ірина Анатоліївна. Дітки разом із музичним керівником Шкребтієнко Інною Вікторівною подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості  у чудових піснях, віршах та танцювальних номерах.


29 березня 2016 року відбулось засідання атестаційної комісії Васильківського ДНЗ № 12 "Дюймовочка"

Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії Васильківського ДНЗ № 12 "Дюймовочка". У цьому навчальному році атестується 21 педагогічний працівник дошкільних закладів. Атестаційною комісією винесено рішення про відповідність педагогам займаним посадам, про відповідність раніше встановленим тарифним розрядам, про присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст" та "спеціаліст першої категорії", а також порушено клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти про присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії", про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням.

24 березня 2016 року на базі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 пройшла міська педагогічна виставка «Освіта Василькова 2016».

З метою виконання пріоритетних завдань виявлення та поширення сучасних технологій навчання та виховання, управління навчальними закладами, науково-методичною роботою, популяризації кращих педагогічних здобутків педагогічних працівників міста науково-методичним центром відділу освіти Васильківської міської ради 24 березня 2016 року було проведено міську педагогічну виставку «Освіта Василькова».

У номінації «Дошкільна освіта» презентували власні посібники Макуха Валентина Іванівна, завідуюча Васильківським дошкільним навчальним закладом № 1 «Журавлик», вихователь-методист, Телюк Людмила Григорівна, завідуюча Васильківським дошкільним навчальним закладом № 8 «Пролісок», Дворнік Тетяна Анатоліївна, методист з дошкільного виховання науково-методичного центру відділу освіти.

До уваги керівників ДНЗ та батьків!

22 березня 2016 року відбулась нарада керівників ДНЗ.

На нараді були розглянуті наступні питання:

1. Харчування дітей.

2. Виконання вимог техніки безпеки в дошкільних закладах.

3. Питання благоустрою територій.

4. Підсумки огляду-конкурсу міні-музеїв.

5. Хід атестації педагогічних працівників ДНЗ.

До уваги керівників та медичних сестер! Вебінар "Примірне двотижневе меню: нюанси складання".

Тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» запрошує передплатників узяти участь у вебінарі «Примірне двотижневе меню: нюанси складання», який відбудеться 16 березня 2016 року об 11:00. 

Лектор: Олена ШВАЧОВА — головний спеціаліст відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

У програмі вебінару:

  • особливості складання в дошкільних закладах різних типів
  • орієнтовний об’єм готових страв для дітей різних вікових категорій
  • забезпечення сезонними продуктами
  • страви з риби, сиру кисломолочного
  • брутто в різні сезони
  • правильне поєднання продуктів у стравах
  • розподіл їжі за калорійністю
  • оцінювання виконання норм харчування
  • затвердження та погодження

Взяти участь у вебінарі зможуть лише передплатники видань МЦФЕР: Освіта. Для цього знадобиться спеціальний код доступу, розміщений у  журналах «Практика управління дошкільним закладом» № 2/2016, «Медична сестра дошкільного закладу» № 3/2016, а також у газеті «Дошкілля.UA» № 4/2016 та інструкції до КОЗА-ДИСКа «Шаблони документів закладу освіти» № 1/2016.

З 22 по 26 лютого 2016 року пройшов конкурс-огляд міні-музеїв ДНЗ.

Відповідно до плану роботи науково-методичного центру відділу освіти Васильківської міської ради на 2015-2016 навчальний рік, на виконання наказу відділу освіти Васильківської міської ради від 30.12.2015 року № 01-15/403 «Про проведення конкурсу-огляду міні-музеїв Васильківських ДНЗ» та з метою популяризації музейної педагогіки як інноваційної технології у сфері особистісного виховання дітей дошкільного віку в період з 22 по 26 лютого 2016 року пройшов міський етап конкурсу-огляду. Детальніше про конкурс читайте за посиланням.

До уваги педагогів! Оголошено Всеукраїнський фестиваль-огляд. 

Відповідно  до  плану  роботи  Міністерства  освіти  і  науки  України  на  2016 рік,  із  метою активізації  освітньої  роботи  дошкільних  навчальних  закладів з екологічного  виховання  дітей  дошкільного  віку  та широкої  популяризації професійної майстерності педагогів, поширення інноваційних  освітніх  технологій,  Міністерство  оголошує з  1  лютого  по  25 квітня  поточного  року  проведення  Всеукраїнського  фестивалю­-огляду «Калейдоскоп  педагогічних  ідей  з  екологічного  виховання дошкільників» у режимі он­лайн. детальніша інформація за посиланням: http://pedpresa.ua/festival-2

Шановні педагоги! Прийміть участь у вебінарі.

Тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» запрошує передплатників взяти участь у вебінарі «Педагогіка розуміння як інструмент особистісного зростання», який відбудеться 9 лютого 2016 року о 13:30. 

Лектори: Наталія ГАВРИШ — доктор педагогічних наук та Тамара ПІРОЖЕНКО — доктор психологічних наук.

У програмі вебінару:

- термінологічне поле

- психологічний аспект розуміння

- техніки та технології педагогіки розуміння

- моделі педагогічного спілкування та їх результативність: як розмовляти з дітьми так, щоб тебе почули; як навчитися чути дітей 

Взяти участь у вебінарі зможуть лише передплатники видань МЦФЕР: Освіта. Для цього знадобиться спеціальний код доступу, розміщений у січневих випусках журналів «Вихователь-методист дошкільного закладу», «Методична скарбничка вихователя», «Музичний керівник», а також у газеті «Дошкілля.UA» № 2/2016.

14 січня 2016 року на базі ДНЗ № 4 відбувся навчальний практикум для керівників.

Навчальний практикум був проведений з метою удосконалення навичок керівників щодо використання ІКТ в управлінській діяльності.

До уваги педагогів! Радимо ознайомитись!

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило проект наказу МОЗ України "Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів". Ознайомитись з проектом наказу можна за посиланням:

 http://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20151224_0.html#3

З Новим Роком~Новый год 2016 открытки и картинки

УВАГА! Конкурс для педагогів "Сталий розвиток - наш вибір".

Програмою розвитку ООН оголошено Всеукраїнський конкурс «Сталий розвиток – наш вибір». Мета заходу — підвищення рівня відповідних знань і кваліфікацій педагогів України, пошук нових методів просвітницької роботи, обмін досвідом, створення банку навчальних програм.

Згідно з Положенням про конкурс, до участі можуть долучитися педагогічні працівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів — індивідуально і колективно.

Конкурсні роботи приймаються оргкомітетом з 25 грудня 2015 року до 20 лютого 2016 року. Детальніше про конкурс за посиланням: 

http://pedrada.com.ua/news/gruppy/olimpiadi_obdarovani_konkursi/stalijj_rozvitok_nash_vibir_konkurs_dlja_pedagogiv/

Для тих, хто не зміг переглянути вебінар в прямому ефірі доступно відео в записі за посиланням: http://pedpresa.ua/142867-vebinar-44.html.                       Перегляньте!

До уваги педагогів!

26 листопада о 14:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслюватиме вебінар-семінар «Практичне застосування кваліметричної моделі оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку», що його проведуть фахівці Міністерства освіти і науки України. Долучитися до перегляду вебінару та поставити запитання фахівцям можна буде під час прямої трансляції, 26 листопада з 14:00 за посиланням http://pedpresa.ua/142867-vebinar-44.html

26 листопада - Всесвітній день інформації.

Цей день нагадує людству про важливість якісної, доступної інформації, необхідність дбайливо її зберігати і передавати.

Download
поради.pdf
Adobe Acrobat Document 229.3 KB

24 листопада - день друзів.

Це свято (у дослівному перекладі з англійської — День завоювання друзів і здійснення впливу на людей) відзначається в США щорічно 24 листопада, в день народження відомого американського психолога і письменника Дейла Карнегі, автора бестселера “Як здобувати друзів і впливати на людей”.

Download
поради.pdf
Adobe Acrobat Document 169.2 KB

20 листопада - Всесвітній день дитини. 

Створити свято пропонували ще у 1925 році на міжнародній конференції з добробуту дітей. А у 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала усім країнам відзначити День дитини 20 листопада, як день солідарності і дружби дітей на планеті. Через 5 років у 1959 ця дата підкріпилася ще й знаковою подією - 20 листопада була прийнята Декларація прав дитини, а в 1989 - Конвенція прав дитини. Обидва документи є обов'язковими, вони встановили непорушні права дітей на повноцінний розвиток у суспільстві без насильства, жорстокості, голоду та експлуатації. З тих пір у всіх країнах світу в різні дні відзначають день захисту прав дітей. Україна, Грузія, Росія, Польща, а також багато інших країн Європи - загалом всього 48 країн - відзначають день дитини 1 червня. Сполучені Штати Америки святкують його в першу суботу червня. Канада, Філіппіни, Ізраїль і ще 7 країн відзначають, за рекомендацією ООН, свято 20 листопада. А якщо загалом подивитись на карту, можна побачити, що день захисту прав дитини святкують цілий рік - з січня, як в Таїланді та Тунісі, по грудень, як в Африці.

До уваги педагогів! Вебінари для дошкілля!

Безпосередньо для Вас видавництво «Ранок» підготувало серію фахових вебінарів, які допоможуть вам підвищити свій професійний рівень, розібратися у тонкощах варіативної складової Базового компоненту, допоможуть із формуваннням національної свідомості у дітлахів, ознайомлять з новиками, які щойно вийшли друком у видавництві.

Вебінари відбудуться 17.11.15 з 13-00 до 16-00.

Чекаєм на Вас на наших інтерактивних заходах!

17 листопада 2015 року
"Реалізація варіативної складової Базового компоненту".

13:00 - 14:00
Вебінар
Реалізація варіативної складової Базового компоненту: Шахи (з використанням НМК "Шахова абетка")
Лектор
Вінниченко Олександр Васильович, педагог з 22-річним стажем, кандидат у майстри спорту з шахів, співавтор навчальної програми "Шахи" для закладів позашкільної освіти, ЗНЗ і палаців культури та творчості"

14:00 - 15:00
Вебінар
Формування національної свідомості дошкільників через впровадження парціальних програм з хореографії та пісенної творчості.
Лектори
Удовіченко Вікторія Вікторівна, музичний керівник ДНЗ №18 м. Харкова, співавтор парціальної програми "Хореографія в дошкільному навчальному закладі"
Сиротенко Тетяна Анатоліївна, вихователь-методист ДНЗ, співавтор парціальної програми "Хореографія в дошкільному навчальному закладі"

15:00 - 16:00
Вебінар
Парціальна програма "Цікавинка" з англійської мови для дітей дошкільного віку варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти.
Лектори
Жук Надія Василівна, вчитель англ. мови ДНЗ №138 м.Харкова, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, співавтор парціальної програми "Цікавинка"
Кравченко Тетяна Володимирівна, вчитель англ. мови ДНЗ №138 м.Харкова, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, співавтор парціальної програми "Цікавинка"

Для участі у вебинарі перейдіть у зазначений вище час за посиланням:
https://login.webinar.fm/fmpremium
УВАГА! Кількість місць у веб-кімнаті обмежена – для участі у вебінарі необхідно до його початку зареєструватися. Зареєструйтеся тут:http://www.ranok.com.ua/webinar.html

13 листопада 2015 року відбудась фінальна всеукраїнська ауково-практична конференція за проектом "Освіта для сталого розвитку в дії".

13 листопада 2015 року у Київському Будинку вчителя відбулася фінальна всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародним проектом «Освіта для сталого розвитку в дії», який був реалізований благодійними організаціями «Вчителі за демократію та партнерство» (Україна), «Глобальний план дій»  (Швеція) у співпраці з НАПН України, за підтримки Шведської агенції з питань міжнародного розвитку (SIDA). Ключова ідея освітньої ініціативи – навчання дітей і дорослих навичок стилю сталого життя та зміна моделей поведінки на більш раціональні та ресурсозберігаючі. Глобальна проблема, яку вирішує проект, – зменшення екологічного сліду. У конференції взяли участь науковці, учителі-практики, адміністратори навчальних закладів, регіональні координатори проекту, тренери, автори методичних матеріалів, представники громадських організацій та місцевих органів управління освіти.  На конференції була присутня методист НМЦ Дворнік Тетяна Анатоліївна, яка є тренером українсько-шведського проекту в Київській області. На конференції було представлено досвіди роботи областей-учасниць проекту, підведено підсумки роботи за даним проектом і нагороджено активних учасників проекту.

В дошкільних закладах міста пройшли осінні свята.

Про проведення тижня безпеки дорожнього руху.

На виконання доручення Міністерства освіти і науки України від 13.10.2015 № 1/9-488 інформуємо, що відповідно до статті 3 Закону України «Про дорожній рух» Міністерство охорони здоров'я України організовує проведення Тижня безпеки дорожнього руху.

Просимо провести в дошкільних навчальних закладах з 16 по 20 листопада Тиждень безпеки дорожнього руху, включивши в навчально-виховний процес відповідні заходи та залучивши до їх проведення працівників місцевих відділів Державтоінспекції.

Про проведену роботу просимо інформацію розміщувати на web-сторінках дошкільних закладів. 

Download
рекомендації.pdf
Adobe Acrobat Document 294.6 KB

16 жовтня в місті пройшла стратегічна сесія. 

16 жовтня 2015 року на базі Васильківської ЗОШ І-ІІІ ступ.№ 3 з метою обговорення моделі сучасного навчального закладу, визначення основних пріоритетів та завдань пілотного проекту «Школа майбутнього» (відповідно до листа КОДА від 12.10.2015 №22/163470) був проведений тренінг "Проект "Сучасна школа". В тренінгу прийняли участь і завідуючі, вихователів-методисти, вихователі та батьки вихованців. Метою проекту є створення «Сучасної школи» з ситемою освіти світового рівня, яка розкриє індивідуальність дитини для повноцінної реалізації її покликання. 

1 жовтня 2015 року в місті відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Урочистості пройшли у міському Будинку культури. На заході були присутні Васильківський міський голова Сабов Сергій Олександрович, начальник відділу освіти Васильківської міської ради Петрунчак Катерина Вікторівна, які привітали всіх присутніх з наступаючим святом Дня працівників освіти. Педагогам загальноосвітніх та позашкільних закладів, працівникам дошкільних навчальних закладів булили вручені подяки та грамоти.

Працівники дошкільної освіти були нагороджені:

Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України була нагороджена

Ліщенко Галина Михайлівна, завідуюча ДНЗ № 7 "Іскорка".

Грамотою департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації

Іванова Тетяна Петрівна, завідуюча ДНЗ № 4 "Сонечко"

Плахтій Валентина володимирівна, вихователь ДНЗ № 3 "Джерельце"

Шкребтієнко Інна Вікторівна, музичний керівник ДНЗ № 10 "Ластівка".

Грамотою Васильківського міського голови:

Андрєєва Світлана Василівна, завідуюча ДНЗ № 2 "Барвінок"

Репета Марина Валентинівна, завідуюча ДНЗ № 12 "Дюймовочка"

Максакова Людмила Василівна, вихователь-методист ДНЗ № 2 "барвінок"

Кривушко Наталія Анатоліївна, вихователь-методист ДНЗ № 3 "Джерельце"

Турчин Наталія Василівна, вихователь-методист ДНЗ № 6 "Малятко"

Сєдова Вікторія Петрівна, вихователь-методист ДНЗ № 4 "Сонечко"

Паніна Юліана Валеріанівна, музичний керівник ДНЗ № 4 "Сонечко"

Грамотою Васильківського міського голови з ангоди ювілею:

Слончак Антоніна Павлівна, вихователь ДНЗ № 1 "Журавлик"

Зінченко Катерина Степанівна, сторож ДНЗ № 1 "Журавлик"

Пухляк Тетяна Іванівна, вихователь ДНЗ № 2 "Барвінок"

Деревянко Галина Павлівна, вихователь ДНЗ № 2 "Барвінок"

Ситник Володимир Петрович, сторож ДНЗ № 2 "Барвінок"

Бабійчук Тетяна Степанівна, вихователь ДНЗ № 7 "Іскорка"

Яновська Оксана Анатоліївна, вихователь ДНЗ № 10 "Ластівка"

Проценко Наталія Володимирівна, вихователь ДНЗ № 5 "Дзвіночок"

Шевченко Світлана Олександрівна, вихователь ДНЗ № 9 "Тополька"

Вітаємо працівників дошкільних закладів, яким були вручені нагороди.

25 вересня 2015 року відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля.

25 вересня 2015 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся урочистий захід, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля. В заході прийняли участь і наші педагоги: Дворнік Тетяна Анатоліївна, методист НМЦ з питань дошкільної освіти та Макуха Валентина Іванівна, завідуюча Васильківським ДНЗ № 1 "Журавлик". Під час заходу для вихователів було організовано різноманітні майстер-класи, ЛЕГО-містечко, також у приміщенні працювала виставка-ярмарок дидактичних посібників, освітянських фахових видань. На урочистому концерті, присвяченому Всеукраїнському Дню дошкілля, вихователів привітали з професійним святом дитячі творчі колективи Київського палацу дітей та юнацтва. Організована виставка дитячих фотографій на тему "Ми - маленькі українці". на виставці і фото вихованців наших закладів.

12 вересня - День міста Василькова.

12 вересня 2015 року жителі міста святкували 1027 - річницю з дня заснування міста Василькова. В цей день в місті пройшли змагання, конкурси, концерти. Також була проведена  виставка виробів народних умільців міста, робіт вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів. В роботі виставки взяли участь і педагоги та вихованці Васильківських дошкільних навчальних закладів.

27 вересня відбулася міська конференція педагогічних працівників освіти міста. 

В роботі конференції взяли участь: Сабов С. О. - Васильківський міський голова, Охріменко Ю. В. - спеціаліст Міністерства освіти і науки України, Петрунчак К. В. - начальник відділу освіти, працівники відділу освіти, керівники та педагоги навчальних закладів. Перед конференцією була організована виставка творчих робіт на тему "Ми діти твої, Україно!", підготовлена педагогами та вихованцями Васильківських ДНЗ.