Реалізація проєкту.

На виконання програми «Громадський бюджет м. Васильків 2019» реалізовано проект переможця «Від маленької цеглинки – до розумної дитинки. Безмежний світ з ЛЕГО» (автор Грицай Л.В.). Усі заклади дошкільної освіти міста і дошкільні групи Васильківського НВК № 4 отримали ЛЕГО-матеріали для конструювання. Було закуплено та передано на баланс закладів по 12 найменувань ЛЕГО-матеріалу в кількості 183 штуки. Дякуємо Васильківській міській раді за поповнення матеріально-ігрової бази закладів дошкільної освіти.

Семінар з питань рефлексії.

20 листопада 2019 року в м. Києві на базі закладу дошкільної освіти № 205 (директор Герасимчук Ніна Іванівна) було проведено семінар на тему «Рефлексійний підхід як ефективний інструмент  взаємодії з батьками». Тренер Інна Кондратець познайомила колег з ефективними інструментами взаємодії з батьками. Активними учасниками заходу, проведеному для членів Всеукраїнської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», були і педагоги закладів дошкільної освіти міста.

VS_Fest-2019/

25 жовтня 2019 року в Національній академії педагогічних наук відбувся      ІІ Всеукраїнський науково-практичний семінар проекту «Впевнений старт».

На фестивалі авторами проекту та переможцями Всеукраїнського конкурсу перспективного педагогічного досвіду впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт: старший дошкільний вік» для всіх учасників заходу були проведені цікаві та пізнавальні майстер-класи. Разом з VS_Fest-2019 впевнено стартувало і місто Васильків. У цьому навчальному році «Впевнений старт» впроваджується у 17 дошкільних групах.  До проекту залучено  понад  450 дошкільнят та 25 педагогів.

Семінар для практичних психологів АПДО.

18 жовтня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти №1 «Орлятко» міста Києва було проведено семінар для практичних психологів, членів «Асоціації працівників дошкільної освіти» з питання використання методів арт-терапії в освітній роботі.

Тренер Івченко Галина Олександрівна, практичний психолог Сумського ЗДО№18 «Зірниця» познайомила колег з методиками, які можна використовувати в роботі із дошкільниками, батьками та педагогами. Учасники семінару мали змогу відвідати музей іграшки.

На заході були присутні 38 педагогів з 9 регіонів України. Від міста були і наші колеги: Горбатенко Людмила Володимирівна, практичний психолог Васильківського ДНЗ № 12 «Дюймовочка» та Зіник Анастасія Василівна, практичний психолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр».

 

Щиро дякуємо колективу закладу за гостинність; тренерам, організаторам та учасникам за натхнення, творчу атмосферу.

«Впевнений старт» в дії.

З вересня місяця у семи закладах дошкільної освіти міста, у чотирнадцяти дошкільних групах розпочато впровадження навчально-методичного комплекту «Впевнений старт» для дітей середнього та старшого дошкільного віку. До реалізації даного освітнього проекту залучено 20 педагогів та 350 дошкільнят віком від 4 до 6 років.

Методистом з дошкільної освіти Дворнік Тетяною Анатоліївною, тренером програми «Впевнений старт», здійснюється методичний супровід реалізації педагогами програми, проводяться додаткові консультації та тренінги.

 

Так, 10 жовтня 2019 року педагогам Васильківського ДНЗ № 4 «Сонечко» було надано методичну допомогу в питанні використання навчально-методичного комплекту «Впевнений старт».

4 жовтня – Всесвітній день тварин.

Саме тому,  з 2 по 4 жовтня за ініціативи БО Благодійного Фонду «Щаслива лапа», за підтримки МОН України було запропоновано в закладах освіти провести  «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. До проведення уроку приєднались і педагоги закладів дошкільної освіти міста. На проведених заняттях з дітьми було обговорено важливі питання ставлення до пухнастих, піклування про них та відповідального поводження з ними.

Всеукраїнський день дошкілля.

27 вересня 2019 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.
В залах палацу були організовані майстер-класи, виставки посібників, літератури та обладнання для закладів дошкільної освіти.

Педагогів – дошкільників привітали міністр освіти і науки України Ганна Новосад, голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко.

Кращих представників освітньої галузі було нагороджено почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України та дипломами лауреатів Всеукраїнських фестивалів, що проводилися у 2019 році.

І освітньо-методична сесія.

ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»  провела першу освітньо- методичну сесію для голів місцевих осередків у  м. Чорноморськ Одеської області. Учасниками сесії стали і педагоги нашого міста.
Чотири дні нових вражень, емоцій, досвіду, знайомств, особистісного зростання та душевного відпочинку.

Семінари і майстер-класи проводили: Ніна Омельяненко,  Тетяна Гурковська, тренери тренінгового центру «СУТО» Тетяна Ухіна та Володимир Пантелюк та педагоги з м. Суми, м. Житомир, м. Миколаїв та Полтавської області.